Spektakle, przedstawienia

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Sztuka latania - spektakl grany w SP 19 w Kielcach (Teatr Lalki i Aktora "Kubuś", Kielce). Sprawdź seanse.
  • Teatr Lalki i Aktora \"Kubuś\", ul. Duża 9, Kielce
    wtorek, 23 stycznia: 09:00, 11:00
    środa, 24 stycznia: 09:00, 11:00
    niedziela, 21 stycznia: 18:00 (Scena_dla_Mlodz)

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Sztuka latania - spektakl grany w SP 19 w Kielcach.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Sztuka latania - spektakl grany w SP 19 w Kielcach (Teatr Lalki i Aktora "Kubuś", Kielce).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Sztuka latania - spektakl grany w SP 19 w Kielcach (Teatr Lalki i Aktora "Kubuś", Kielce).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Sztuka latania - spektakl grany w SP 19 w Kielcach (Teatr Lalki i Aktora "Kubuś", Kielce).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Sztuka latania - spektakl grany w SP 19 w Kielcach (Teatr Lalki i Aktora "Kubuś", Kielce).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Sztuka latania - spektakl grany w SP 19 w Kielcach (Teatr Lalki i Aktora "Kubuś", Kielce).
Premiery teatralne
Ostatnio czytane
O Klacie słów kilka
O Klacie słów kilka

5 kwietnia odbędzie się premiera studencka "Sprawy Dantona" w reżyserii Jana Klaty. Przyjrzyjmy się bliżej tej niewątpliwie interesującej postaci środowiska teatralnego.

Pierwsza w Polsce szkoła dramaturgii!
Pierwsza w Polsce szkoła dramaturgii!

Rusza pierwsza w Polsce profesjonalna szkoła dramaturgii. Propozycja skierowana jest do przyszłych autorów teatralnych oraz studentów, którzy chcą poszerzyć swoją znajomość dramaturgii, umiejętność konstruowania opowieści, budowania postaci i języka scenicznego.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!