Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

WOŚP
25. Finał WOŚP 2017 w Kielcach - program

25. Finał WOŚP 2017 w Kielcach - program

  • 2017-01-15
  • Kielce

Opis

XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2017 - program w Kielcach

Scenę w sercu miasta przygotuje Stowarzyszenie Projekt Świętokrzyskie. Impreza zacznie się o 12:00 biegiem na 5 kilometrów, który rozpocznie się i zakończy przy scenie. Na Rynku będzie rozłożony basen i będzie można chwilę się w nim pokąpać.

Dla zmarzniętych nie zabraknie ciepłej herbaty, powstaną także specjalne namioty, w których będzie można przebrać się po zimnej kąpieli. Co pół godziny organizator zaprosi na kilkuminutowe ćwiczenia fitness z instruktorami z klubu Symetris

Wiele wydarzy się na scenie. Pojawią się na niej wokaliści z telewizyjnego show The Voice of Poland, artyści lokalni, zespoły ludowe, a także Vipy.

Na licytacjach, które odbywać się będą przez cały dzień, pojawią się prawdziwe perełki, m. in. widokowe loty na regionem, mnóstwo gadżetów od sportowców z regionu, a nawet dwutygodniowy wyjazd na staż do Anglii.

Wydarzenia w Galerii Echo

Swoje umiejętności zaprezentują wokaliści Zameczkowego Studia Piosenki, grupa break dance „Broken Class”, Kielecki Klub Karate Kyokushin. Licytację wspomogą Kieleckie Stowarzyszenie Motocyklistów CK Riders, Fundacja Świętokrzyskich Szefów Kuchni i Kucharzy – przygotują warsztaty i pokazy kulinarne oraz Vive Turon Kielce. Na zakończenie rozbłyśnie światełko do nieba z ostatniego poziomu parkingu Galerii Echo.

-----
Informacja dla sztabów:
Organizujesz imprezę w ramach WOŚP w 2017 roku? Jesteś szefem lub członkiem sztabu i posiadasz informacje na temat programu WOŚP w Kielcach?
Napisz do nas: wosp@dlastudenta.pl
Opublikujemy program wszystkich wydarzeń w ramach 25 Finału Wielkiej Orkiestry w Kielcach.

Gramy z Wami kolejny rok!

Ostatnio dodane
WOÅšP 2018
26. Finał WOŚP - padł nowy rekord!

Padł kolejny rekord podczas 26. Finału WOŚP!

26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota
26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota

Zobaczcie ile wynosi obecnie zdeklarowana kwota 26. Finału WOŚP!

Kupony i kody rabatowe