Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

WOŚP
WOŚP w Kielcach

WOŚP w Kielcach

  • 2010-01-10, , godzina 12:00
  • Free
  • Centrum miasta, Kielce

Opis

Występy zespołów tanecznych, śpiewające gwiazdy, pokazy ratownictwa medycznego, nauka pierwszej pomocy przedmedycznej, pokazy mody, aukcje kolekcjonerskie to tylko część atrakcji, jakie przygotowano na wielki finał Orkiestry.

Kolorowo, głośno i odblaskowo zapowiada się 10 stycznia w Kielcach. Na czterech scenach ustawionych w centrum miasta będzie można zobaczyć i usłyszeć świętokrzyskie gwiazdy m.in.: "B-Side", Piotra Igness Ignaciuka, "Yutro", "Crossrock", kapele z Gnieździsk, Wiernej Rzeki czy Bęczkowian.

Ratownicy z Grupy Ratownictwa PCK w Kielcach przeprowadzą zajęcia z udzielania pierwszej pomocy, strażacy pokażą jak wyciągnąć poszkodowanego z samochodu, zaś funkcjonariusze Służby Celnej zaprezentują obronę przed niespodziewanym atakiem i rozbrajanie przestępców.
Fani czterech kółek będą mogli wylicytować przejażdżkę rajdówką, quadem lub samochodem terenowym, a najmłodsi spróbować swoich sił w walce na miecze. Odblaskową modę zaprezentują modelki i modele na scenie w Galerii Echo.

W Sandomierzu wylicytować można wyjątkowy, kolekcjonerski kalendarz na rok 2010 -„Sandomierz Miasto Ojca Mateusza” z pięknymi pejzażami królewskiego miasta. Tytułowa strona opatrzona jest autografami aktorów i twórców serialu oraz prezenterów telewizyjnej "Jedynki".

Jędrzejowski sztab Orkiestry zaprasza na Rynek przed Muzeum im. Przypkowskich.

Niedzielny finał WOŚP w Łopusznie rozpocznie się pokazem ratownictwa wodnego w wykonaniu Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach. O dobry humor, jak zapewniają organizatorzy, zadbają kabarety "Bruzda" i "Czwarta Fala". Będzie można również wziąć udział w aukcji cennych pamiątek.

Na chęcińskim Rynku oprócz strawy dla ciała serwowanej przez "Restaurację pod zamkiem" i "Zajazd pod Srebrną Górą", o ducha zadbają wokaliści ze Studia piosenki Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury oraz zespół muzyczny "Exclusive".

Pod znakiem sportowej rywalizacji upłynie finał Orkiestry w Ostrowcu Świętokrzyskim. Artyści pod opieką Ryszarda Góry, Młodzieżowa Orkiestra Dęta MCK i SSM, "Masters Band","Pod Wiatr", "Symphony" będą rozgrzewać publiczność zgromadzoną na tamtejszym Rynku.

Wszystkie imprezy zakończą się tradycyjnym "Światełkiem do nieba" o godz. 20.00.

Ostatnio dodane
26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota
26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota

Zobaczcie ile wynosi obecnie zdeklarowana kwota 26. Finału WOŚP!

WOÅšP wolontariusze
Wolontariusze WOŚP 2018 - zobacz, jak pracowali i jak wyglądali [ZDJĘCIA]

Oto cisi bohaterowie kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Kupony i kody rabatowe