logo dlaStudenta.pltopInformator miejski
Kielce

Jesteś tutaj:
 
Logo

Szkoła Jazdy Enigma
O firmie

Jesteśmy jedną z najstarszych w Kielcach szkół nauki jazdy na wszystkie kategorie prawa jazdy (A, A1, B, B+E, C, C+E) Rok założenia 1991. Od tego czasu wyszkoliliśmy ponad 25000 osób. Szkoła Jazdy ENIGMA jest ośrodkiem dysponującym nowymi pojazdami szkoleniowymi takich samych marek jak w WORD Kielce:

 • kategoria A - Suzuki GN250,
 • kategoria A1 - Yamaha YBR125,
 • kategoria B - Nissan Micra, Peugeot 307
 • kategoria C - Star Man TGL12.240,
 • kategoria C+E - Tandem.

Jazdy dodatkowe w zakresie kat. B realizujemy na Nissanach Micra z manualną i automatyczną skrzynią biegów.

Wszystkie kursy można zakupić na dogodne Raty - 3,6,9 i 12 miesięcy. Aby rozpocząć kurs wystarczy wpłacić 100zł. Pomoce naukowe na wszystkie kategorie prawa jazdy wszyscy kursanci otrzymują gratis - testy, podręcznik, ćwiczenia, płyta CD. Akceptowane formy płatności‎: gotówka, przelew, karty Maestro, Master Card, Visa

Badanie lekarskie na miejscu w dniu rozpoczęcia kursów w specjalnej cenie dla naszych kursantów. Jako jedyna szkoła w Kielcach oferujemy - możliwość odbycia jazd dodatkowych w tym samym dniu.


PROMOCJE W SZKOLE JAZDY ENIGMA!!!


1. DLA NOWYCH KURSANTÓW - Każda osoba, która zapisze się na kurs przy pomocy formularza otrzyma:
1. Dodatkową gratisową godzinę jazdy
2. Smycz firmową na klucze
3. Testy egzaminacyjne na płycie CD
2. DLA NOWYCH KURSANTÓW KATEGORIA B+A - Prawo jazdy na samochód i prawo jazdy na motor. Jeżeli oprócz jazdy samochodem chcesz również jeździć motorem to ta promocja jest właśnie dla Ciebie. Robiąc 2 kategorie prawa jazdy razem otrzymasz 50 zł zniżki.
3. DLA OBECNYCH I BYŁYCH KURSANTÓW - Jeżeli zrobiłeś u nas kiedykolwiek jakąkolwiek kategorię prawa jazdy i chcesz teraz zrobić inną otrzymasz zniżkę w wysokości 50zł
4. PROMOCJA DLA DWOJGA - Przyjdźcie we dwoje i zapiszcie się na prawo jazdy otrzymacie 50zł zniżki dla każdego, lub 2 godz. jazdy GRATIS!
5. PRAWO JAZDY NA URODZINY - Przyjdź i zapisz się na kurs prawa jazdy w dniu swoich urodzin a otrzymasz od nas prezent w wysokości 50 zł przy opłacie za kurs prawa jazdy wybranej kategorii. Oferta ważna tylko w dniu urodzin.
6. PRAWO JAZDY NA MOTOCYKL DLA 18 LATKA (promocja ważna 3 miesiące od dnia urodzin) - Jesteś już pełnoletnim obywatelem naszego pięknego kraju:), w związku z tym należy Ci się prezent. Otrzymasz go od nas jeżeli - zapiszesz się na kurs prawa jazdy kat. A Prezentem będzie 18% zniżki w opłacie za kurs prawa jazdy. To jest 1 % za każdy rok twojej egzystencji warty 10 zł czyli twoja zniżka wyniesie 180zł.
7. PRAWO JAZDY NA MOTOCYKL DLA 16 LATKA (promocja ważna 3 miesiące od dnia urodzin) - Jesteś już prawie pełnoletnim obywatelem naszego pięknego kraju:), w związku z tym należy Ci się prezent. Otrzymasz go od nas jeżeli - zapiszesz się na kurs prawa jazdy kat. A Prezentem będzie 16% zniżki w opłacie za kurs prawa jazdy. To jest 1 % za każdy rok twojej egzystencji warty 10 zł czyli twoja zniżka wyniesie 160zł.

JEŻELI CHCESZ SKORZYSTAĆ Z KTÓREJ KOLWIEK Z POWYŻSZYCH PROMOCJI WEJDŹ NA NASZĄ STRONĘ: www.enigma.kielce.pl I WYPEŁNIJ FORMULARZ

 

KURS Z GWARANCJĄ ZDANIA

 

Indywidualny 100 godzinny kurs prawa jazdy kat. B z gwarancją zdania egzaminu państwowego, lub zwrotem opłaty za egzamin państwowy. Jako pierwsza i jedyna Szkoła Jazdy w Kielcach oferujemy Państwu nasz najnowszy produkt jakim jest: INDYWIDUALNY 100 GODZINNY KURS PRAWA JAZDY Z GWARANCJĄ ZDANIA EGZAMINU PAŃSTWOWEGO, lub zwrotem opłaty za egzamin państwowy.
Za bardzo dobrą cenę (1 godzina szkolenia = 20zł) otrzymują Państwo bardzo dobry kurs. Przetestowany na dużej grupie kursantów w przedziale wiekowym od 18 do 48 lat - produkt sprawdził się w praktyce.
Zapamiętaj nasze hasło "nam nie jest wszystko jedno jak będziesz jeździł"
Opis kursu:
Część teoretyczna obejmuje 30 godzin teorii oraz 10 godzin zajęć komputerowych z programem egzaminacyjnym. Czas trwania kursu 1,5 miesiąca
Część praktyczna obejmuje 60 godzin jazdy podzielonej na 3 bloki tematyczne:

 • 10 godzin jazdy Nissanem Micra z automatyczną skrzynią biegów
 • 30 godzin jazdy Nissanem Micra z manualną skrzynią biegów - zajęcia podstawowe
 • 20 godzin jazdy Nissanem Micra z manualną skrzynią biegów - zajęcia uzupełniające


Warunki dotyczące kursu i gwarancji:

 

 • Kursant wykonuje badania lekarskie - konieczny wynik pozytywny
 • Kursant uczęszcza regularnie na zajęcia teoretyczne (opuszczenie zaplanowanych zajęć powoduje anulowanie gwarancji)
 • Każdemu Kursantowi zostaje przydzielony instruktor prowadzący
 • Po odbyciu zajęć teoretycznych, kursant zdaje egzamin wewnętrzny dopuszczający go do jazd praktycznych
 • Kursant uczęszcza regularnie na zajęcia praktyczne (opuszczenie zaplanowanych zajęć powoduje anulowanie gwarancji)
 • Na ostatniej lekcji jazdy zostaje przeprowadzony egzamin wewnętrzny, dopuszczający do egzaminu państwowego
 • Brak zaliczenia egzaminu wewnętrznego powoduje konieczność dokupienia dodatkowych godzin jazdy

Jeśli pomimo zastosowania się do powyższych warunków nie zdasz egzaminu - zwrócimy Ci opłatę za niego
Cena kursu : 2 000zł

KURSY PRAWA JAZDY Z AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW

Jako pierwsza i jedyna na dzień dzisiejszy (listopad 2008) Szkoła Nauki Jazdy w Kielcach w związku ze zmianą przepisów dotyczących praw jazdy, chcemy Państwu zaoferować nową usługę - naukę jazdy pojazdem wyposażonym w automatyczną skrzynię biegów. Po kursie udają się Państwo na egzamin państwowy do WORD Kielce przy ul. Domaszowskiej 141, przeprowadzany na tym samym samochodzie z automatyczną skrzynią biegów, którym się Państwo uczyli jeździć. Wszelkie formalności egzaminacyjne załatwiamy w Państwa imieniu. Zdanie egzaminu skutkuje otrzymaniem prawa jazdy kategorii B z niewielkim ograniczeniem (kod 78 upoważniający do prowadzenia pojazdów wyposażonych w automatyczną skrzynią biegów).

 

Zobacz również:

Informator miejski w mieście:

 
 

przejdź do wersji ogólnopolskiej »
REKLAMA
FB dlaMaturzysty.pl reklama