Juwenalia
Majonezalia - Juwenalia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach

Majonezalia - Juwenalia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach

  • 2023-05-20
  • Kielce

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 37.

fot. Ola Parkita

Opis

Drogie Studentki, Drodzy Studenci, Drogie Osoby Studiujące,
Uczelniana Rada Samorządu Studentów UJK we współpracy z Majonez Kielecki ma zaszczyt przedstawić Wam
 

Juwenalia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach
Majonezalia są odpowiedzią na potrzebę stworzenia Święta Studentów, które będzie wydarzeniem godnym studentów Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. Jesteśmy przekonani, że opracowany z myślą o Was program nadchodzącego Święta Studentów będzieczasem wspaniałej zabawy, długich rozmów i niezapomnianej integracji! W końcu niejednokrotnie udowodniliście, że kielecka brać uniwersytecka potrafi bawić się jak mało kto, a okazji do zabawy w tym roku będzie niemało!
 
Przed nami Wielkie Grillowanie, czyli pyszne jedzenie i dobra muzyka (w tym także karaoke!), integracyjny wieczór z planszówkami, wspólna impreza w UltraViolet - Exclusive Club czy koncert główny na którym wystąpią przed Wami Big Cyc i Poparzeni Kawą Trzy, zaś atmosferę rozgrzeje zespół Mad Horses. Co więcej, odbędzie się także Dzień Sportu, a poza koncertem głównym, który będzie miał miejsce na Kadzielni czekają na Was PODSŁUCHY- KONCERT W CIEMNO! Wystąpi przed Wami osoba, której utwory zna każdy, a wszystko to w intymnej atmosferze i bliskości z artystą. Nie pożałujecie, jeśli zaryzykujecie!
Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych - już niedługo pojawią się tam dokładniejsze informacje na temat Majonezaliów, konkursy z nagrodami i wiele, wiele więcej!
Ostatnio dodane
Włocławek zaprasza na Akademikalia 2023

Największa impreza studencka we Włocławku powraca w nowym stylu!