Felieton - Kobieta

Słowa bez konsekwencji
Słowa bez konsekwencji

Internet szturmem zdobył nasze serca i czas wolny. Pozwala nam utrzymywać kontakt z bliskimi i dalszymi znajomymi. Coraz częściej przez komunikator mówimy „kocham cię”. Coraz częściej nie mamy odwagi powiedzieć ludziom prawdy w oczy.

Zapanuj nad swoim biurkiem!
Zapanuj nad swoim biurkiem!

Kolejne święto z cyklu tych, które wywołują ironiczny uśmiech na twarzy. Bo niby po co obchodzić przypadający właśnie 8. stycznia Dzień Sprzątania Biurka?

Noworoczne postanowienia a rzeczywistość
Noworoczne postanowienia a rzeczywistość

To, że większość z nas czyni w sylwestrową noc postanowienia noworoczne nie ulega wątpliwości.

Świąteczne tradycje kulinarne
Świąteczne tradycje kulinarne

Przeglądając grudniowe wydania prasy kobiecej, mam wrażenie, że o świętach napisano już wszystko. Pozostawmy więc kwestię atmosfery świątecznej, mimo, że nad jej wyjątkowością i urokiem można rozpisywać się godzinami.

Ploteczki o własnej wartości
Ploteczki o własnej wartości

Plotkarstwo kobiet znane jest całemu światu wszem i wobec. Pytanie tylko: skąd to się bierze? Dlaczego nie potrafimy wytrzymać bez zabawy w „podaj dalej” albo analizy najnowszych butów koleżanki?

Bądź niegrzeczna!
Bądź niegrzeczna!

Kobiety z reguły są grzeczne. Rozsądne, miłe, wyrozumiałe, skromne, uległe.... Lista ta mogłaby się jeszcze trochę wydłużyć. Trzeba jednak głośno powiedzieć, że czasem każda z nas ma ochotę tupnąć nogą, jak mała dziewczynka w obronie swoich racji.

Bądź życzliwy!
Bądź życzliwy!

21 listopada przypada Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. To niezwykle ciekawe święto w naszym kalendarzu powstałe z wrocławskiej inicjatywy. Jak je obchodzić? Wystarczy tylko się uśmiechnąć do drugiej osoby. Nic więcej.

Bez przekleństw proszę...
Bez przekleństw proszę...

Każdemu zdarza się używać niecenzuralnego słownictwa. Od czasu do czasu pod wpływem emocji lub notorycznie. W każdym przypadku słowa są dość dosadne.

Outsider widzi więcej
Outsider widzi więcej

Nie dba o panujące normy i prawa. Nie przejmuje się modą, zwyczajami i tendencjami. Ma własne zdanie, chodzi własnymi ścieżkami.

Wielcy nieobecni
Wielcy nieobecni

Dzień, kiedy obchodzimy Święto Zmarłych ma swoisty, niepowtarzalny charakter. To dzień, w którym wszystko wokół skłania do refleksji. Jesienna zawierucha, szarość na dworze, płonące znicze, tłumy zamyślonych, milczących ludzi.

Ostatnio dodane
Zazdrość wywołana nowym związkiem przyjaciela
Co zrobić, gdy w przyjaźni pojawia się zazdrość?

Dlaczego trudno jest się cieszyć z sukcesów najbliższych nam osób?

6 rzeczy, które faceci cenią u kobiet
6 rzeczy, które faceci cenią u kobiet

Nie tylko wygląd pociąga mężczyzn!

Konkurs Ziaja
Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?