Fitness - Kobieta

Letnie przesilenie
Letnie przesilenie

Latem wiele osób narzeka na odpływ energii. Wszystkiemu winien brak odpoczynku. Ale jak tu odpocząć, kiedy znów trzeba pójść do pracy?

Fit czy kit?
Fit czy kit?

Za oknem zapanowało lato. Zdejmujemy z siebie zbędne ubrania. Jedną warstwę za drugą, aż dochodzimy do tej nadprogramowej, której tak łatwo już się niestety nie da ściągnąć. Mowa o zmorze wielu kobiet (i nie tylko) – warstwie tłuszczowej.

Sezon na… taniec
Sezon na… taniec

Koniec roku szkolnego dla wielu uczniów i finisz sesji dla zawalonych nauką studentów.

Fit z głową
Fit z głową

Książka Izy Czajki „Fitness w wielkim mieście” to recepta na szczupłą sylwetkę i świetną kondycję. Autorka jest żywą reklamą swojego poradnika – jej bilans to: 5 maratonów aerobicu, dwa rowerowe, cztery półmaratony... itd.

Szał fal
Szał fal

Piękne i smukłe ciało Cameron Diaz, czy ponętne kształty Demi Moore. Co sprawia, że niektóre z nas mogą się cieszyć wymarzoną sylwetką? W przypadku hoolywodzkich gwiazd argumentów jest wiele.

3 razy TAK dla rowerów
3 razy TAK dla rowerów

Wyobraźcie sobie, że rower jest moim codziennym środkiem transportu. Poruszam się nim do pracy i na zajęcia w ciągu dnia.

Skaczmy do góry, jak kangury
Skaczmy do góry, jak kangury

Podczas moich ostatnich eskapad trafiłam do szkoły podstawowej, w której kiedyś stawiałam pierwsze kroki w karierze tanecznej. Jednak nie o tym będzie ten artykuł.

Do lata, do lata, do lata… piechotą będę szła
Do lata, do lata, do lata… piechotą będę szła

Weekend majowy za pasem, a już wkrótce wakacje. Pora, aby zebrać siły i przygotować swoje ciało i ducha do nowego gorącego sezonu plażowego.

Nurkowanie
Nurkowanie

Wielkanoc już za nami. Wielkimi krokami zbliżają się dwa majowe długie weekendy. Może już czas pomyśleć, jak spędzić je aktywnie.

Na przełaj przez życie
Na przełaj przez życie

Obudziłam się w zeszły weekend przeziębiona. Moja odporność sięgnęła dna i zaatakowały mnie wszelkie możliwe infekcje. Już zmagam się z katarem i mój głos zmienił barwę. Jak sprawić żebyście nie zalegli w łóżku w ten zimowy czas, a cieszyli się zdrowiem i tryskali energią.

Ostatnio dodane
Joga
Joga w domu, czyli jak zacząć trenować podczas kwarantanny?

Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą ćwiczenie jogi w domu.

Fitnessowa rewolucja, czyli jak trenerzy na Youtubie pomogą ci uzykać wymarzoną sywetkę

Pragniesz schudnąć, ale nie chcesz iść na siłownie? Z ich pomocą zrzucisz zbędne kilogramy w domu!

Konkurs Ziaja
Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?