Makijaż - Kobieta

Makijażowe wpadki
Makijażowe wpadki

Każda z nas doskonale zdaje sobie sprawę, że wykonanie starannego makijażu wymaga czasu i precyzji. Co jednak zrobić, gdy spojrzenie w lusterko kończy się błagalnym wołaniem o pomoc lub wiązanką niecenzuralnych słów?

Wyjdź na tym pięknie!
Wyjdź na tym pięknie!

Burżuazyjne imprezy zdecydowanie wykraczają poza studencką kieszeń, więc siłą rzeczy bawisz się z przyjaciółkami w klubach albo wychodzisz na imprezę zorganizowaną. Nawet jeśli strój obowiązujący to jeansy i zero snobistycznych marek, masz prawo czuć się jak gwiazda filmowa na oscarowej gali. Dlatego właśnie postaw na makijaż. Nawet świecący i przesycony kolorem będzie pasował do miejskiego clubbingu.

Zdobienie paznokci – jesienny styl
Zdobienie paznokci – jesienny styl

W sezonie jesiennym czołowymi kolorami będą czerń, pomarańcz, róż, fiolet, błękit, w dużej mierze zieleń oraz żółć. Jednak nie wszystkie te kolory będą dobrze wyglądać na naszych pazurkach.

Zdobienie paznokci – część 1.
Zdobienie paznokci – część 1.

W dzisiejszych czasach każdy salon kosmetyczny oferuje zdobienie paznokci. Jednak już teraz możesz sama stworzyć niepowtarzalne wzory i wyróżniać się z tłumu.

Jesienny Look
Jesienny Look

Makijaż od zawsze dodawał kobiecie pewności siebie. Dzięki niemu czujemy się silniejsze i przede wszystkim piękniejsze. Warto zatem pilnie śledzić wszystkie nowości pojawiające się na rynku, czerpać inspiracje od najlepszych projektantów i malować się tak, aby zawsze wyglądać nienagannie.

Podkład na dzień dobry
Podkład na dzień dobry

Stanowi doskonałą bazę pod makijaż. Rozświetla i ożywia skórę, poprawia jej koloryt. Perfekcyjnie dobrany podkreśla naszą urodę i tuszuje wszelkie niedoskonałości.

Błyśnij błyszczykiem!
Błyśnij błyszczykiem!

Zmysłowe, soczyste i kuszące. Delikatnie błyszczące lub mieniące się subtelnym kolorem. Apetycznie pachnące, a nawet smakowite. Takie mogą być twoje usta. Wystarczy użyć błyszczyku.

Makijaż na różne okazje
Makijaż na różne okazje

Wiadomo, jako kobiety chcemy w każdej sytuacji dobrze wyglądać.

Makijaż na letnią porę
Makijaż na letnią porę

O nienagannym makijażu latem możemy tylko pomarzyć. Wysoka temperatura za oknem szybko się z nim rozprawia.

Makijaż na dobre i na złe
Makijaż na dobre i na złe

8 rano, 7200 m.n.p.m., obóz III w drodze na Mount Everest. Przeraźliwe zimny wiatr, przenikliwy mróz, głęboka warstwa śniegu. 17:00, letnie popołudnie, rozbijanie namiotów w czasie spływu kajakowego.

Ostatnio dodane
Aromaterapia. Poznaj sekret przygotowywania własnych perfum

Poczuj lato, otaczając się odpowiednio skomponowanymi, pięknymi zapachami.

Czy warto stosować peeling? Dowiedz się jaki wybrać i dlaczego!

Pielęgnacja skóry w ten sposób potrafi dać bardzo wiele dobrego.

Konkurs Ziaja
Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?