Seks - Kobieta

Gorące uczucia w umiarkowanym klimacie
Gorące uczucia w umiarkowanym klimacie

Polska nie należy do gorących, tropikalnych, pachnących rumem krajów. Po naszych ulicach snuje się raczej zapach bigosu i zupy pomidorowej.

Polemika tańca z erotyzmem
Polemika tańca z erotyzmem

Bycie kobietą oznacza wielkie możliwości i wiele wyzwań. Na nową formę rozwijania kobiecości wpadli Amerykanie, proponując naukę tańca erotycznego.

Rocznica w wannie
Rocznica w wannie

Miłość, zakochanie, motylki w brzuchu... Obchodzicie już kolejną rocznicę odkąd postanowiliście być razem, na dobre i na złe.

Pożądanie – ruch jednostajnie przyspieszony
Pożądanie – ruch jednostajnie przyspieszony

Czy znasz tę niszczycielską siłę, która bierze we władanie Twoje ciało i myśli, poniewiera Tobą i osłabia Twą wolę, aż stajesz się jej niewolnikiem? Jeśli tak, to jesteś z tych Zmysłowych. Gratuluję.

Seksualni inaczej
Seksualni inaczej

Nie czują pożądania, nie pragną fizycznie swoich partnerów, nie pociąga ich widok nagiego ciała. Aseksualni, bo o nich tutaj mowa stanowią ok. 2% naszego społeczeństwa. W Stanach Zjednoczonych jest ich już 3 miliony. Czy ta liczba będzie stale rosła?

Nie ma miłości bez zazdrości
Nie ma miłości bez zazdrości

Wyczekujesz niespokojnie na swojego partnera aż wróci z pracy, odliczasz każdą minutę spóźnienia. Wchodzi uśmiechnięty i zmęczony po 8 godzinach, a Ty go przytulasz jak gdyby nic i odruchowo robisz głębszy wdech.

Fantazjuj, ale o mnie…
Fantazjuj, ale o mnie…

Umysł mężczyzny to labirynt fantazji, w którym on nigdy nie ma dość błądzić. Przecież w każdym zaułku czai się seksualne wyzwanie. Zrelaksowany, może zapomnieć o moralnych konwenansach. Wreszcie jest wolny.

Podryw z klasą
Podryw z klasą

Zastanawiałaś się czasem, czemu Twój związek zaczął się wspaniałym flirtem, a nie przetrwał próby czasu? Co oznacza podryw z klasą?

Barwna historia prezerwatywy
Barwna historia prezerwatywy

O prezerwatywie słyszał chyba każdy z nas. Tak samo, jak każdy zdaje sobie sprawę z tego, do czego służy i przed czym chroni.

Plasterek na…
Plasterek na…

Na naszym rynku istnieje ogrom środków antykoncepcyjnych mniej i bardziej skutecznych. Mamy popularne tabletki, wkładki domaciczne, czy chociażby prezerwatywy.

Ostatnio dodane
Seksowny komplet bielizny
Seksowna i stylowa bielizna - zaskocz swojego mężczyznę

Na co się zdecydować szukając najlepszej, seksownej bielizny dla siebie?

orgazm łechtaczkowy
Orgazm łechtaczkowy - niedoceniony sposób na udany seks

Orgazm pochwowy jest przereklamowany? Najnowsze badania dotyczące kobiecej anatomii przynoszą ciekawe wnioski.

Konkurs Ziaja
Popularne
spalanie kalorii
Spalanie kalorii

Liczba spalonych kalorii w ciągu 1 godziny wysiłku fizycznego.

Krwawienie po stosunku
Krwawienie po stosunku

Szczęśliwa po stosunku, masz wrażenie jakbyś znajdowała się w raju. Chciałoby się krzyknąć: Chwilo trwaj! Nic nie sprowadzi cię szybciej na Ziemie, jak fakt, iż ...

72 h po...
72 h po...

Co zrobić w sytuacji, gdy odbyłaś stosunek bez zabezpieczenia i obawiasz się zajścia w niechcianą ciążę?