Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Mikołajkowy weekend dla najmłodszych

Kiedy2014-12-06
Do kiedy2014-12-07
Za ile12 zł
GdzieLista kin na www.multikino.pl
Mikołajkowy weekend dla najmłodszych

W Mikołajkowy weekend 6 i 7 grudnia w wybranych kinach sieci Multikino odbędą się pokazy filmów dla najmłodszych kinomanów.

W programie wydarzenia - filmy familijne, spotkanie z Mikołajem oraz wiele innych atrakcji. W repertuarze m.in. „Wielka Szóstka”, „Piorun i Magiczny dom”, „Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę” oraz premierowo film „Uwolnić Mikołaja”. W wybranych kinach na najmłodszych będą czekać: zajęcia plastyczne, malowanie buziek i wiele innych.

Dodatkowo, w każdą sobotę i niedzielę grudnia, o godz. 10:30 dzieci będą miały okazję obejrzeć „Przygody słoniczki Elli” - opowieść o pogodnej słoniczce, która wraz z przyjaciółmi stawia czoło różnym niebezpieczeństwom, „Tree Fu Toma” - film o chłopcu, który dokonuje niezwykłego odkrycia: odnajduje miasto w głebi pnia drzewa... oraz „O! Rety! Psoty Dudusia Wesołka”, czyli serial przedstawiający przygody Dudusia, ośmioletniego prosiaczka i jego przyjaciół. Każdy z filmów ukazuje dzieciom elementarne wartości: zadowolenie, które pochodzi z ciężkiej pracy, radzenie sobie z uczuciem strachu, lęku lub niepewności, radość korzystania z wyobraźni, docenianie unikalnych talentów każdego z nas.

W grudniu o 12.00 w Multikinie nieco starsze dzieci będą mogły zagościć w świecie Charlesa Dickensa. Nieśmiertelna historia Ebenezera Scrooge’a - najbrzydszego człowieka w Londynie, którego serce poznaje prawdziwe znaczenie świąt Bożego Narodzenia, jest jedną z najbardziej lubianych opowieści świątecznych wszechczasów.

Bilety w cenie 12 zł już dziś można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen Łódź oraz na stronie www.multikino.pl.

Więcej o Porankach na http://multikino.pl/pl/wydarzenia/dzieci/Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama