Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Studencki Nocny Klub Filmowy: Kocham cię, tęsknię, mam nadzieję zobaczyć cię zanim umrę

Kiedy2020-06-04 godzina 22:00
Za ile6zł
Gdziewww.krakowfilmfestival.pl
Studencki Nocny Klub Filmowy: Kocham cię, tęsknię, mam nadzieję zobaczyć cię zanim umrę

Studencki Nocny Klub Filmowy zaprasza na coroczne spotkanie z wybranym dokumentem z programu Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Studenci obejrzą online prezentowany w konkursie dokumentalnym film Kocham cię, tęsknię, mam nadzieję zobaczyć cię zanim umrę, po czym, wezmą udział w wirtualnej dyskusji.

Międzynarodowy konkurs filmów dokumentalnych na jubileuszowym 60. Krakowskim Festiwalu Filmowym to aż 15 filmów z całego świata, które rywalizują o Złoty i Srebrne Rogi. Wśród nich znalazł się debiut pełnometrażowy Evy Marie Rødbro - Kocham cię, tęsknię, mam nadzieję zobaczyć cię zanim umrę. To opowieść o mieszkańcach przedmieść Colorado Springs, którzy chcą wyrwać się z zaklętego kręgu pozbawionej perspektyw egzystencji w biedzie i skłonnościach do uzależnień dotykających kolejne pokolenia.

Po domowym seansie uczestnicy studenckiego Nocnego Klubu Filmowego tradycyjnie spotkają się, aby porozmawiać o filmie - tym razem wirtualnie - za pomocą platformy Zoom. W tym roku do studenckiego pokazu w ramach KFF dołączą też licealiści - uczestnicy cyklu SMAK - Spotkania Młodych Amatorów Kina. Link do dyskusji zostanie podany w zamkniętych grupach na FB (studenci: Nocnik w czasach zarazy, uczniowie: SMAK - Spotkania Młodych Amatorów Kina).


60. Krakowski Festiwal Filmowy rozpoczął się 31 maja i potrwa do 7 czerwca. Festiwalowe pokazy odbywają się online - na www.krakowfilmfestival.pl.

BILETY: 6 zł
Film oraz bilety dostępne są na www.krakowfilmfestival.plChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama