Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Bajki z Zamkniętego Teatru rozdz. 7

Kiedy2020-06-03 godzina 19:00
Za ilewstęp wolny
Gdziehttp://teatrlalek.wroclaw.pl/live/
Bajki z Zamkniętego Teatru rozdz. 7

Spółdzielnia Bajek TĘCZA serdecznie zaprasza na kolejny rozdział BAJEK z ZAMKNIĘTEGO TEATRU. Bardzo dziękujemy wszystkim małym Spółdzielcom za prace, które cały czas do nas napływają. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy liczyć na taką ilość rysunków, dźwięków i zdjęć. Dzięki Wam Pani Marysia i cały zespół Spółdzielni mają nad czym pracować.

Najnowszy, 7 rozdział przeczyta dla Was aktor naszego Teatru -Marek Tatko. Jak zwykle będzie mogli go zobaczyć i wysłuchać już 3 czerwca o godz. 19:00. Znajdziecie go na Facebooku i na stronie:

https://teatrlalek.wroclaw.pl/pl/component/sppagebuilder/389-spoldzielnia-bajek 

Spółdzielnia Bajek TĘCZA to wyjątkowy interaktywny projekt, którego pomysł narodził się w czasie pandemii. Z myślą o małych widzach pozbawionych kontaktu z teatrem powstało wirtualne miejsce w sieci, w którym dzieci i dorośli mogą się dzielić wyobraźnią i wspólnie opowiadać BAJKI z ZAMKNIĘTEGO TEATRU. Jej bohaterowie – Najdziwniejsze Stworzenia mieszkające w teatrze - zostali wymyśleni i narysowani przez małych Spółdzielców. Każdy kolejny rozdział jest inspirowany pracami dzieci, które decydują o tym, jak dalej potoczy się opowieść.

PS Przypominamy: jeszcze dziś czekamy na Wasze AUTOPORTRETY!
Możecie do nich dodać kilka słów o sobie – bardzo chcielibyśmy Was lepiej poznać! Skany prac prosimy – jak zawsze – przesyłać na adres mailowy Pani Marysi, czyli: spoldzielnia@teatrlalek.wroclaw.pl Prosimy, pamiętajcie, żeby dołączyć do nich wypełniony formularz.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama