Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Kielecka Gala Disco Polo 2022

Kiedy2022-06-24 godzina 20:00
Za ile50 zł (Kielecka Gala DISCO POLO 2022)
GdzieAmfiteatr Kadzielnia

Zapraszamy na Kielecką Galę Disco Polo 2022, która odbędzie się  26 czerwca 2022 w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. Kielecka Gala Disco Polo bilety już dostępne. 

O Kieleckiej Gali Disco Polo w Kielcach 

Zapowiada się wspaniała zabawa! Zagrają największe gwiazdy DISCO POLO, które gwarantują wysoki poziom muzyki i tańca. Podczas tego wydarzenia, wystąpi czołówka Polskich zespołów !!

Zenon Martyniuk 

Muzyk, piosenkarz, NIEKWESTIONOWANY KRÓL DISCO POLO! Wystąpi na kieleckiej Kadzielni w wyjątkowym koncercie razem z zespołem! Żywe instrumenty oraz piękny wokal Zenona Martyniuka z

pewnością oczarują wszystkich fanów tego gatunku muzyki.

Boys

Boys to jeden z najsłynniejszych zespołów polskiej sceny disco polo, który założony został przez Marcina Millera w 1991 roku. Zespół tworzący przez lata w stylu disco-polo w ostatnim czasie ukierunkował się w stronę muzyki tanecznej.

Formacja zdobyła popularność nie tylko w Polsce, ale i poza granicami kraju, zdobywając coraz większe rzesze fanów na całym świecie. Za swoje osiągnięcia muzyczne zdobyli wiele nagród. Grupa ma na swoim koncie 31 płyt, w tym pięć platynowych i dwie złote.

Daj to głośniej 

Zespół Daj to Głośniej w krótkim czasie zdobył to, czego wielu artystom nie udaje się osiągnąć. Zostali

okrzyknięci najgłośniejszym debiutem 2019 roku i wdarli się szturmem na listy przebojów. Ciężka praca, pasja i pokora zaowocowały. Ich muzyczna propozycja trafiła w serca milionów Polaków i tym samym zapewniła artystom miliony wyświetleń. Piosenka zatytułowana ,,Mama ostrzegała" bije rekordy popularności.

Milano

Zespół Milano to jeden z czołowych przedstawicieli nurtu polskiej muzyki tanecznej. Grupa zaistniała na rynku muzycznym w marcu 1993 roku w składzie: Andrzej Borowski, Bogdan Borowski i Tomasz Sidoruk. W krótkim czasie zespół zdobył dużą popularność, zaś z biegiem czasu stał się liderem w nurcie muzyki disco polo. W 1994 roku zespół opuścił Tomasz Sidoruk, a jego miejsce zajął Piotr Kopański. Grupa Milano zakończyła działalność w 2000 roku, kiedy to członkowie zespołu postanowili

wyjechać na stałe do USA. Ich największe przeboje: "Jasnowłosa" , "Bara bara bara", "Kasiu Katarzyno", "Everybody frytki", "Brązowe oczy" i wiele wiele innych, równie dobrze znanych utworów.

Top Girls

Zespół Top Girls to jeden z najbardziej uwielbianego zespołu w branży disco polo. Produkcje grupy w bardzo szybkim tempie zyskują milionowe liczby wyświetleń. Odświeżenie pełnego energii zespołu, który rozgrzewa każdą imprezę do czerwoności dostało wielkiego życia. Fantastyczne trio nie daje o sobie zapomnieć, przy czym wszyscy mają okazję wziąć udział w największych koncertowych wydarzeniach z udziałem wspaniałych Topek!

Top Girls - który składa się z trzech pełnego uroku osobistego kobiet, mających w sobie ogromny power oraz wdzięki od których nie można oderwać wzroku nie zapominając o kawale dobrego głosu. Głosy artystek sięgają zenitu, a na ciele przyprawiają o dreszcze. Zespół Top Girls uwielbia zaskakiwać swoich fanów, na muzycznym koncie posiadają mnóstwo produkcji. Przełom świeżości ujrzał światło dzienne produkcją pt. ,,Było minęło", jeszcze większe ubarwieniem muzycznym okazał się najnowszy utwór pt. ,,Róże i tulipany".

Szpilki

Zespół SZPILKI, w którego skład wchodzą trzy dziewczyny: Milena, Klaudia i Marlena, swoją przygodę z muzyką zaczął już 8 lat temu. W 2013 roku założyły swój pierwszy kanał pod nazwą Tres Nińas. Nagrywały covery polskich jak i zagranicznych wykonawców. W tym samym tez okresie, śpiewały na różnych uroczystościach ślubnych. Prywatnie SZPILKI znają i przyjaźnią się już 20 lat! O wznowieniu działalności zespołu pod inną nazwą, zdecydowały we Wrześniu 2020 roku. Dołączyły również do firmy fonograficznej Green Star Music. Od tego momentu prężnie działają aby ich pierwsza piosenka pt: ,,Zaczaruję" wręcz oczarowała słuchaczy. Główny cel jaki chcę osiągnąć SZPILKI to dawać radość i dobrą zabawę swoim odbiorcom!

Czaro

Na listach przebojów DISCO POLO znajduje się także zespół CZARO z Ostrowca Świętokrzyskiego. Wielką popularnością cieszą się jego piosenki: ,,Ogień i woda", ,,Cała prawda o kobietach"- (dziewczyna jak pogoda) oraz ,,Wino o smaku miłości". Te i inne hity usłyszymy również w amfiteatrze w Kadzielni.

 

GWARANTUJEMY WSPANIAŁĄ ZABAWĘ W RYTMACH MUZYKI DISCO POLOChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2022 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama