Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

DAVID GARRETT at The Arena di Verona

Kiedy2023-03-09 godzina 18:00
Gdzielista kin na stronie www.helios.pl
DAVID GARRETT at The Arena di Verona

Sieć kin Helios zaprasza na muzyczną odsłonę cyklu Helios na Scenie. W czwartek, 9 marca na ekranach wybranych kin zagościDavid Garrett, znany jako najszybszy skrzypek świata. Ten wielki talent zaprezentuje się na ekranach kin po raz pierwszy! Widzowie Heliosa będą mogli zobaczyć niepowtarzalny koncert z niezwykłej Arena di Verona z udziałem kilku tysięcy fanów artysty.

Dzięki pasji do muzyki i mistrzowskiej wirtuozerii Davidowi Garettowi udało się połączyć świat pop-u i rocka z klasyką, dzięki czemu swoją twórczością zaraził muzyczną publiczność na całym świecie. Artysta jest równie mocno doceniany za błyskotliwe interpretacje rockowych hitów (między innymi: „Purple Rain” czy „Smells Like Teen Spirit”), światowych przebojów („Viva la vida” czy „Hey Jude”), jak i za klasyczne aranżacje („V Symfonia” Beethovena czy „Clair de Lune” Debussy'ego).

David Garrett wie, jak porwać publiczność i sprawić, aby wstała z miejsc! Widzowie będą mogli tego doświadczyć osobiście podczas koncertu emitowanego w wybranych kinach Helios, a także na żywo - już 18 kwietnia w Warszawie. Bilety na to wydarzenie są dostępne pod adresem: www.biletserwis.pl.

Helios zaprasza na najnowszą odsłonę cyklu Helios na Scenie i ten wyjątkowy koncert! David Garrett zaprezentuje swój unikalny talent już 9 marca. Zgodnie z hasłem "Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz" sieć zachęca do zakupu biletów we wcześniejszym terminie. Szczegóły oraz bilety dostępne są na stronie: www.helios.pl/davidgarrett.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama