Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Wojewódzkie Jaracza Wędrówki - spektakl "Kruk z Tower"

Kiedy2023-03-21 godzina 19:00
GdzieTomaszów Mazowiecki, Miejskie Centrum Kultury
Wojewódzkie Jaracza Wędrówki - spektakl "Kruk z Tower"

zapraszamy na kolejny pokaz spektaklu w ramach „Wojewódzkich Jaracza Wędrówek” - projektu powstałego z inicjatywy Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera, tym razem zapraszamy do Miejskiego Centrum Kultury - TKACZ w Tomaszowie Mazowieckim na przedstawienie w reżyserii  Roberta Latuska „Kruk z Tower”, w dniu 21 marca (wtorek), na godzinę 19:00.

Nastoletni Kostia (Mateusz Czwartosz) po śmierci ojca zamyka się w sobie i odrzuca wszelkie próby nawiązania relacji, które rozpaczliwie podejmuje jego matka (Ewa Audykowska-Wiśniewska). Na każdym kroku okazuje jej niechęć i boleśnie rani. Całe dnie spędza zamknięty w swoim pokoju przed ekranem komputera. Zdesperowana kobieta decyduje się wykorzystać internet, by dotrzeć do syna i odnaleźć dawną bliskość. Rozpoczyna ryzykowną i niebezpieczną grę.

Spektakl, na podstawie tekstu Adriei Ivanova, w reżyserii Roberta Latuska to kameralna i niezwykle aktualna opowieść o samotności, która staje się największym zagrożeniem współczesnego świata. Historia o niemożności skomunikowania się z najbliższymi i braku odwagi, by spotkać się z drugim człowiekiem twarzą w twarz, o trudach dojrzewania i zagrożeniach, jakie rodzi ucieczka w wirtualny świat.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama