Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Muzyka zespołu QUEEN Symfonicznie

Kiedy2023-10-29
Gdzie
Muzyka zespołu QUEEN Symfonicznie

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od 10 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy.QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na blisko 300 dotychczasowych koncertach pojawiło się ponad 200000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca. Muzycy Alla Vienna w mniejszym składzie wystąpili także na premierze filmu “Bohemian Rhapsody” w listopadzie 2018.

To dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetni także występ solisty wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono nowe utwory w wyjątkowych aranżacjach na 10 instrumentów. W drugiej części wystąpi również gitarzysta solowy Darek Wawrzyniak.

ip



Zdjecie nr 1644781
Zdjecie nr 1644782
Zdjecie nr 1644783
Zdjecie nr 1644784
Zdjecie nr 1644785
Zdjecie nr 1644786
Zdjecie nr 1644787
Zdjecie nr 1644788
Zdjecie nr 1644789
Zdjecie nr 1644790
Zdjecie nr 1644791
Zdjecie nr 1644792
Zdjecie nr 1644793
Zdjecie nr 1644794
Zdjecie nr 1644795
Zdjecie nr 1644796
Zdjecie nr 1644797
Zdjecie nr 1644798
Zdjecie nr 1644799
Zdjecie nr 1644800
Zdjecie nr 1644801
Zdjecie nr 1644802
Zdjecie nr 1644803
Zdjecie nr 1644804
Zdjecie nr 1644805
Zdjecie nr 1644806
Zdjecie nr 1644807
Zdjecie nr 1644808
Zdjecie nr 1644809
Zdjecie nr 1644810
Zdjecie nr 1644811
Zdjecie nr 1644812
Zdjecie nr 1644813
Zdjecie nr 1644814
Zdjecie nr 1644815
Zdjecie nr 1644816
Zdjecie nr 1644817
Zdjecie nr 1644818
Zdjecie nr 1644819
Zdjecie nr 1644820

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama