Wywiady - Muzyka

My tu gadu gadu... - rozmowa z Anną Serafińską
My tu gadu gadu... - rozmowa z Anną Serafińską

Była jedną z gwiazd tegorocznego wrocławskiego festiwalu jazzowego „Jazz nad Odrą”. Koncertem w klubie „Rura” zainaugurowała 42. edycję tej wyjątkowej imprezy, na której pojawiły się takie sławy, jak Leszek Możdżer, Piotr Wojtasik, Zbigniew Wegehaupt, Janusz Muniak czy Mariusz Stopnicki. Posiadaczka jednego z najbardziej interesujących głosów polskiej wokalistyki jazzowej, laureatka wielu prestiżowych nagród, wykładowca w katowickiej Akademii Muzycznej, ceniona artystka – Anna Serafińska.

Brak zdjęcia
Inność jest fascynująca- wywiad z Renatą Przemyk

Poniedziałek, 25 kwietnia. Wieczór. Pełen klub ludzi. Atmosfera wyczekiwania. Na co? Na nią: Jedyną i niepowtarzalną.. Na jej muzykę, szczególnie tę z nowej płyty pod tytułem "Unikat". Renata Przemyk. Dla tych, którzy znają jej twórczość nie jest zaskoczeniem to, że znów nas zadziwiła.

Brak zdjęcia
Z Leszkiem Cichońskim o zbiorowym graniu

Leszek Cichoński to prawdziwy pasjonat gitary. Nie tylko sam gra, ale i naucza innych jak to robić.

Skiba: Sytuacja kompletnego kondomizmu
Skiba: Sytuacja kompletnego kondomizmu

Krzysztof Skiba o polskiej muzyce: Jest to sytuacja kompletnego kondomizmu, zespoły interesują się głównie własnymi narzeczonymi...

Polecamy
Ostatnio dodane
Michal Hadasik
Michal Hadasik i Janusz Cedro o projekcie Scena pod Regałem [WYWIAD]

Chętnie wysłuchamy każdego artysty i spróbujemy w miarę możliwości włączyć go do naszych projektów - mówi jeden z założycieli.

Krzysiek Sokołowski z Nocnego Kochanka: Postawiliśmy na spontaniczność! [WYWIAD]

Rozmowa o wyjątkowym albumie, kwarantannowych odkryciach, nowych doświadczeniach z mediami społecznościowymi i nie tylko!

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!