Koncert
Ich Troje

Ich Troje

 • 2019-05-10, , godzina 20:00
 • od 69 zł
 • Amfiteatr Kadzielnia, Kielce

Wystąpili

Opis

Serdecznie zapraszamy na koncerty zespołu Ich Troje! Ich Troje bilety na koncerty już w sprzedaży!

Ich Troje Sopot bilety:

 • VIP Backstage Pass - upoważnia do wejścia na salę poza kolejnością oraz do spotkania z zespołem po koncercie. Warto kupować bilety w przedsprzedaży gdyż ich cena będzie wzrastała czym bliżej koncertu!

 

Ich Troje Zakopane bilety: 

 • VIP Backstage Pass  -  uprawnia do spotkania z zespołem po koncercie i wspólnego zdjęcia na specjalnie przygotowanej ściance, wykonywanego przez profesjonalnego fotografa. Zdjęcie będzie można pobrać z profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku. 
 • Sponsor Package - uprawnia do wejścia na próbę, spotkania z zespołem po koncercie, wspólnego zdjęcia na specjalnie przygotowanej ściance, wykonywanego przez profesjonalnego fotografa. Na posiadacza biletu Sponsor będzie czekała przy stoliku butelka wina.

 

Ich Troje Wisła bilety:

 • VIP Backstage Pass  - uprawnia do spotkania z zespołem po koncercie i wspólnego zdjęcia na specjalnie przygotowanej ściance, wykonywanego przez profesjonalnego fotografa. Zdjęcie będzie można pobrać z profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku. 
 • Sponsor Package  - uprawnia do wejścia na próbę, spotkania z zespołem po koncercie, wspólnego zdjęcia na specjalnie przygotowanej ściance, wykonywanego przez profesjonalnego fotografa. Na posiadacza biletu Sponsor będzie czekała przy stoliku butelka wina i mały poczęstunek.
 • Ulgowy -  dla dzieci do 12 roku życia, za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej, za symboliczną złotówkę, ale UWAGA! bilet ten jest bez gwarancji miejsca siedzącego.

 

Ich Troje Poznań bilety:

 • VIP Backstage Pass  - Spotkanie z zespołem po koncercie i symboliczna lufka
 • Sponsor Package  - all inclusive - wspólny obiad przed koncertem, spotkanie, alkohol, miejsca pod sceną

Ich Troje nikomu przedstawiać nie trzeba, wystarczy wspomnieć rok 2001 i Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. To właśnie tam roku zespół niemal zaczarował publiczność niezwykle barwnym wykonaniem utworu "Powiedz", które rozpoczęło prawdziwy boom i przyniosło grupie ogólnopolski rozgłos i uwielbienie rzeszy fanów. Zespół przez lata zagrał kilkaset koncertów w kraju i za granicą, sprzedał blisko 12 milionów płyt, a Michał Wiśniewski skutecznie dbał o to, aby koncerty zespołu nie były zwyczajne - na scenie pojawiał się balet, huśtawki, motocykle, a kiedy trzeba było - nawet zaplanowany deszcz! Takie show sprawiało, że publiczność od początku do końca oglądała występ z ogromnym zaciekawieniem.

 

Ich Troje koncerty 2018. Ich Troje bilety. Ich Troje koncerty 2019 bilety dostępne na eBilet.pl!

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Fest Festival 2019
Zbliża się Fest Festival 2019 w Chorzowie

Festiwal odbędzie się 23 i 24 sierpnia w chorzowskim Parku Śląskim. Poznajcie artystów, którzy zagrają!

Arnold Schwarzenegger - Pump It Up
Arnold Schwarzenegger śpiewa piosenkę motywacyjną [WIDEO]

Utwór "Pump It Up" aktor nagrał razem z Andreasem Gabalierem.