Koncert
Kielecka Gala Disco Polo 2023

Kielecka Gala Disco Polo 2023

  • 2023-06-23, , godzina 19:30
  • 50 zł (Kielecka Gala Disco polo 2023)
  • Amfiteatr Kadzielnia, Kielce

Bilety

Opis

Zapraszamy na Kielecką Galę Disco Polo, która odbędzie się  23 czerwca 2022 w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach. Na scenie pojawią się największe gwiazdy disco polo, które gwarantują  wysoki poziom muzyki i tańca Kielecka Gala Disco Polo bilety już dostępne. 

Zenon Martyniuk 

Piosenkarz, niekwestionowany Król Disco Polo! Wystąpi w kieleckiej Kadzielni z  wyjątkowym koncertem z zespołem grającym na żywo, który tworzy sześciu  zawodowych muzyków! Dobre brzmienie zespołu oraz niepowtarzalny wokal Zenon

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Kielecka Gala Disco Polo 2023"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Kielce, koncerty Kielce na dziś, koncerty Kielce jutro, koncerty Kielce w tym tygodniu, koncerty Kielce na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Marie powraca z utworem "Koci Tarot" [AUDIO]

Singiel promuje nowy projekt "HANDMADE"

Legendarny zespół Take 6 wystąpi w Polsce [WIDEO]

Poznaliśmy szczegóły na temat koncertu.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!