Koncert
Sound'n'Grace

Sound'n'Grace

  • 2018-12-15, , godzina 18:00
  • od 80 zł
  • Kieleckie Centrum Kultury, Kielce

Opis

Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Sound & Grace 15 grudnia do Kieleckiego Centrum Kultury!

Wspaniałe głosy, energia, niesamowite emocje, chwile wzruszenia - tego dostarczy słuchaczowi dwunastoosobowy chór SOUND'N'GRACE wraz z zespołem, okrzyknięty przez jurorów programu ,,Mam Talent" najlepszym chórem w Polsce!

SOUND'N'GRACE to zespół, w którym każdy z wokalistów to doskonale oszlifowany diament, dzięki czemu razem tworzą bogactwo muzycznych możliwości. Zwykły wieczór zamienią w wyjątkowe wydarzenie, które zapadnie słuchaczom w pamięci na długo. Ci młodzi, utalentowani artyści to grupa przyjaciół, którzy pod kierunkiem jedynego w Polsce duetu dyrygenckiego - Ani Żaczek i Kamila Mokrzyckiego od 2005 roku wspólnie realizują pasję, jaką jest dla nich muzyka. W ich repertuarze można znaleźć gospel, soul, r&b, jazz, funk. S'n'G świetnie odnajdują się zarówno na kameralnych, klimatycznych koncertach, jak i na wielkich scenach. Dzięki swojej wszechstronności potrafią zbudować atmosferę spokoju i wyciszenia lub zafundować niesamowicie energetyczną, muzyczną eksplozję! W czerwcu 2015 roku ukazał się debiutancki album studyjny grupy - ,,Atom". Krążek promowały single: ,,Dach" ,,Możesz wszystko", ,,Nadzieja" i ,,Na pewno".

SOUND'N'GRACE wraz z Filipem Lato - jednym z najciekawszych i najzdolniejszych uczestników ostatniej edycji ,,The Voice of Poland" nagrali piosenkę pt. ,,100". Singiel był zwiastunem nowej płyty chóru, wydanej w listopadzie 2017 roku. Album, poza znanymi już hitami takimi jak: ,,100", ,,Sens", ,,Gdy Gwiazdka", czy ,,Idealnie", zawiera wiele znakomitych piosenek, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Sound & Grace koncerty! Sound & Grace Kielce, bilety dostępne na eBilet!

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Sound'n'Grace"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Kielce, koncerty Kielce na dziś, koncerty Kielce jutro, koncerty Kielce w tym tygodniu, koncerty Kielce na weekend.
Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Kadr z teledysku
Tulia prezentuje teledysk do "Nothing Else Matters" [WIDEO]

Już jest nowy teledysk zespołu Tulia do coveru piosenki Metalliki.

Helliad Fest 2019
Satyricon, Decapitated i Obscure Sphinx gwiazdami Helliad Fest 2019

Festiwal odbędzie się 23-24 sierpnia 2019 w Gdyni.

Konkurs Ziaja