Koncert
Świętokrzyska Biesiada Kabaretowa 2023

Świętokrzyska Biesiada Kabaretowa 2023

  • 2023-06-24, , godzina 20:00
  • 50 zł (ŚWIĘTOKRZYSKA BIESIADA KABARETOWA 2023)
  • Amfiteatr Kadzielnia, Kielce

Bilety

Opis

Zapraszamy na Świętokrzyską Biesiadę Kabaretową 2023. Dobry humor i zabawę na całego zapewnią  wyjątkowe kabarety. Wydarzenie odbędzie się już 24 czerwca 2023 r. w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach.  Świętokrzyska Biesiada Kabaretowa 2023 bilety już dostępne. 

Świętokrzyska Biesiada Kabaretowa 2023 

Zapowiada się niezwykły wieczór!  Dobry humor i zabawę na całego zapewnią wspaniałe kabarety! Publiczność w amfiteatrze do łez rozśmieszy i rozbawi czołówka polskich kabaretów:

 

  • Kabaret Młodych Panów
  • Marc

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Świętokrzyska Biesiada Kabaretowa 2023"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Kielce, koncerty Kielce na dziś, koncerty Kielce jutro, koncerty Kielce w tym tygodniu, koncerty Kielce na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Marie powraca z utworem "Koci Tarot" [AUDIO]

Singiel promuje nowy projekt "HANDMADE"

Legendarny zespół Take 6 wystąpi w Polsce [WIDEO]

Poznaliśmy szczegóły na temat koncertu.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!