BRANŻE
ID:280844

A po lutym marzec spieszy, pracą z nami Cię ucieszy :)

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Konsultant Telefoniczny

Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie, Kielce

Data publikacji: 2024-03-09

Branża: Obsługa klienta Sprzedaż Telekomunikacja

Rodzaj: Praca stała

A po lutym marzec spieszy, pracą z nami Cię ucieszy :) Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

Oferta pracy w CCIG Group skierowana jest zarówno do studentów dziennych, studentów zaocznych, jak i osób nieuczących się. Studenci stacjonarni z łatwością pogodzą zajęcia na uczelni z pracą. Grafik ustalany jest indywidualnie, dlatego każda zatrudniona osoba może wybrać w jakich dniach i godzinach chciałaby pracować.

A po lutym marzec spieszy, pracą z nami Cię ucieszy :) Miejsce pracy: Kielce

Twoje zadania:

telefoniczna obsługa klientów
prezentowanie aktualnych ofert
realizowanie założonych celów sprzedażowych

Nasze Oczekiwania:

dyspozycyjność minimum 25 godzin w tygodniu
bardzo dobra znajomość obsługi komputera
komunikatywność i otwartość na rozmówcę
łatwość w nawiązywaniu relacji

Oferujemy:

pakiet wdrożeniowy przygotowujący do pracy
certyfikat potwierdzający zdobyte przez Ciebie umiejętności
wynagrodzenie podstawowe 27,70 zł brutto/h połączone z prowizją bez górnej granicy
pełne wsparcie w rozwoju Twoich umiejętności oraz potencjału
grafik pozwalający na połączenie nauki z pracą
dogodną lokalizację biura z dobrym połączeniem komunikacyjnym

Nie musisz mieć doświadczenia, żeby zacząć z nami swoją przygodę! Wszystkiego Cię nauczymy :)

Zainteresowany/a? Aplikuj.