BRANŻE
ID:267666

Kielce! Nowe miejsca pracy!

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Pracownik Działu Obsługi Klienta

Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie, Kielce

Data publikacji: 2022-07-25

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca dodatkowa

Kielce! Nowe miejsca pracy! Obecnie do naszego biura w Kielcach, poszukujemy osób na stanowisko: Telefoniczny Doradca Klienta.

Kielce! Nowe miejsca pracy! Miejsce pracy: Kielce

Obowiązki:• Badanie potrzeb Klientów• Aktywna sprzedaż produktów • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych• Raportowanie bieżących wyników prac• Utrzymanie pozytywnego wizerunku firmy

Oczekiwania:• Preferowane dynamiczne osoby nawet bez doświadczenia• Chęć nauki i rozwoju• Umiejętność nawiązywania kontaktów z Klientem• Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków• Silna motywacja do realizacji wyznaczonych celów

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa 19,70 brutto/h + wysoka prowizja sprzedażowa• Regularne szkolenia podnoszące kompetencje • Wynagrodzenie 2 razy w miesiącu• Elastyczny grafik pracy- sam decydujesz kiedy pracujesz• Możliwość awansu w strukturach firmy po przepracowaniu 3 msc