BRANŻE
ID:257920

Maturzysto, szukasz pierwszej pracy? Zacznij zarabiać ze stawką 18,30 rękę!

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Konsultant obsługi Klienta

Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie, Kielce

Data publikacji: 2021-07-02

Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca dodatkowa

Chciałbyś zarobić, ale nie wiesz gdzie się zgłosić? Zapraszamy Cię do naszej firmy.

Jesteś młody ? Chcesz zarobić?

Aplikuj do nas i zdobądź pierwsze doświadczenie zawodowe!

Maturzysto, szukasz pierwszej pracy? Zacznij zarabiać ze stawką 18,30 rękę! Miejsce pracy: Kielce

Twoje obowiązki:

- telefoniczna obsługa klienta,

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

Nie wymagamy doświadczenia, a jedynie zaangażowanie i pozytywnego podejścia do nowych wyzwań.

Oferujemy:- wypłatę dwa razy w miesiącu,- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,- elastyczny grafik, który układasz z managerem,- stawkę gwarantowaną za godzinę plus premia.

Zapraszamy do Nas!Czekamy właśnie na Ciebie!