BRANŻE
ID:274389

Specjalista ds. administracji i obsługi klienta (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000008fT5aQAE

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie, Kielce

Data publikacji: 2023-05-08

Branża: Administracja biurowa, Obsługa klienta

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

Główne zadania:
  • telefoniczna obsługa Klientów biznesowych firmy,
  • bieżące wsparcie administracyjne biura.

Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego,
  • wiedza dotycząca Kodeksu Pracy i czasu pracy,
  • zainteresowanie nowymi technologiami i programami,
  • znajomość obsługi pakietu Office.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę zlecenie (z możliwością przejścia na umowę o pracę),
  • stawkę 25 zł/h brutto,
  • pracę w godzinach 8:00 – 16:00,
  • pozytywną atmosferę pracy pełną wzajemnej inspiracji w dziedzinie IT,
  • komfortowe warunki biurowe z bufetem w siedzibie firmy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

telefoniczna obsługa Klientów biznesowych firmy,
bieżące wsparcie administracyjne biura.

Wymagania:

doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego,
wiedza dotycząca Kodeksu Pracy i czasu pracy,
zainteresowanie nowymi technologiami i programami,
znajomość obsługi pakietu Office.

Oferujemy:

zatrudnienie na umowę zlecenie (z możliwością przejścia na umowę o pracę),
stawkę 25 zł/h brutto,
pracę w godzinach 8:00 – 16:00,
pozytywną atmosferę pracy pełną wzajemnej inspiracji w dziedzinie IT,
komfortowe warunki biurowe z bufetem w siedzibie firmy.