BRANŻE
ID:270874

Zniecierpliwiony szukaniem pracy? Tylko u nas praca od zaraz!

Firma: CCIG Group Sp. z o.o.

Stanowisko: Doradca Klienta

Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie, Kielce

Data publikacji: 2022-11-23

Branża: Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca dodatkowa

Zniecierpliwiony szukaniem pracy? Tylko u nas praca od zaraz! CCIG Group to nowoczesna organizacja w branży contact center, skuteczna w wielokanałowej komunikacji w sektorach B2C i B2B.

Zniecierpliwiony szukaniem pracy? Tylko u nas praca od zaraz! Miejsce pracy: Kielce

Twoje zadania:• Badanie potrzeb klientów,• Przedłużanie umów,• Budowanie długofalowych relacji z klientami.

Nasze oczekiwania:• Preferowane dynamiczne osoby (nawet bez doświadczenia),• Umiejętność nawiązywania kontaktów z klientem,• Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,

Oferujemy Tobie:

• Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + wysoka prowizja sprzedażowa,

• Płatny bonus za udział w szkoleniu, które przygotuje Cię do pracy,

• Wynagrodzenie 2 razy w miesiącu,

• Elastyczny grafik pracy - sam decydujesz kiedy pracujesz,

• Możliwość awansu w strukturach firmy.

Dbamy o jak najlepsze przygotowanie naszych konsultantów do pracy, dlatego po wdrożeniu wstępnym zapraszamy Cię na praktyczny pakiet przygotowawczy, pozwalający ugruntować w praktyce zdobytą wiedzę, aby jeszcze lepiej przygotować Cię do nowej roli.

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.