Zmień miasto
Restauracje Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:ul. Paderewskiego 20
Tel:+48413431640
Miasto:Kielce

Godziny otwarcia:codziennie w godzinach: 10:00-21:00
 

Opis lokalu

Restauracja „Monte - Carlo"w Kielcach przy ulicy Paderewskiego 20, powstała w lutym 2001 roku. Od tego czasu lokal ten skupia coraz większą grupę stałych i wiernych klientów , jak również stał się miejscem spotkań rodzinnych i firmowych. W lokalu panuje rodzinna atmosfera w rajdowo - motoryzacyjnym wystroju.
Z tej formy taniego stołowania się korzysta wielu kielczan. A gdy jest gorąco, proponujemy do obiadu np. mały kufelek piwa lub kieliszeczek firmowego wina. Oczywiście gratis.
Lokal czynny jest codziennie w godzinach od 10.00 do ok. godz. 21.00 , lub do ostatniego klienta. W ofercie znaczącą pozycję zajmują szeroko pojęte usługi cateringowe. Obiady i inne zamówione posiłki dostarczane są zarówno dla pojedynczych osób jak i całych firm. Posiłki pakowane są hermetycznie w systemie Duni Form. Organizowane są przyjęcia i bankiety. Lokal posiada listy polecające od wielu znaczących w regionie urzędów i przedsiębiorstw.
Nazwa lokalu „Monte - Carlo" pochodzi od jednego z najsłynniejszych rajdów samochodowych rozgrywanych cyklicznie od 1911 roku. Niewielu Kielczan pamięta, że w latach 1975 i 1976 Rajd Monte -Carlo w ramach tzw. „zlotu gwieździstego" swój start miał z Warszawy, a zawodnicy przejeżdżali przez Kielce, ulicą Buczka (obecnie Paderewskiego) przy której położony jest lokal.
W tej sytuacji nazwa restauracji „Monte - Carlo" wydaje się w pełni uzasadniona.

W Monte - Carlo codziennie traficie Państwo na szereg atrakcyjnych dla Waszej kieszeni promocji.
Przede wszystkim oferujemy smaczny, prawdziwie domowy obiad firmowy z herbatą lub kompotem. Można go zamówić już za 9 złotych. Górna granica ceny to złotych 15.
Codziennie w godzinach 17.00 -19.00 serwujemy naszym klientom wszystkie nasze dania po kusząco obniżonych cenach. Promocja ta nosi nazwę Happy Hours.

 

Menu kliknij tutaj >>>
 

Lokal posiada

Brak informacji.
Oceń lokal Ogólna ocena: 7.48 / 10 Jedzenie:7.5
Obsługa:7.6
Cena/Jakość:7.35
Copyright © 2003-2020 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama