Spektakle, przedstawienia

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Sztuka latania - spektakl grany w SP 19 w Kielcach.

Opis spektaklu

Aktualnie nie posiadamy opisu spektaklu Sztuka latania - spektakl grany w SP 19 w Kielcach (Teatr Lalki i Aktora "Kubuś", Kielce).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Sztuka latania - spektakl grany w SP 19 w Kielcach (Teatr Lalki i Aktora "Kubuś", Kielce).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Sztuka latania - spektakl grany w SP 19 w Kielcach (Teatr Lalki i Aktora "Kubuś", Kielce).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Sztuka latania - spektakl grany w SP 19 w Kielcach (Teatr Lalki i Aktora "Kubuś", Kielce).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Sztuka latania - spektakl grany w SP 19 w Kielcach (Teatr Lalki i Aktora "Kubuś", Kielce).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Sztuka latania - spektakl grany w SP 19 w Kielcach (Teatr Lalki i Aktora "Kubuś", Kielce).
Ostatnio czytane
Ponadczasowy spektakl w Kielcach
Ponadczasowy spektakl w Kielcach Kielce

Powieść Dołęgi-Mostowicza to doskonały pamflet na władzę, ale też i doskonała instrukcja obsługi, jak wyjść z długich kolejek urzędu pracy i wdrapać się na szczyt władzy.

Musical jest biznesem - wywiad z Januszem Józefowiczem
Musical jest biznesem - wywiad z Januszem Józefowiczem

O tym, czy teatr w Polsce może być biznesem, który uskrzydla widza, dlaczego zdecydował się po 15 latach wrócić do wystawiania "Piotrusia Pana" i jak planuje spędzić sylwestra opowiedział Janusz Józefowicz, uznawany za jednego z twórców polskiego musicalu.

Kupony i kody rabatowe
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

O nich się mówi