Teatr
Paranienormalnie w Kielcach

Paranienormalnie w Kielcach

  • 2009-12-13, , godzina 16:00
  • WDK, ul. ks. Piotra Ściegiennego 2, Kielce

Opis

Niebezpiecznie śmieszni pod tym hasłem kabaret Paranienormalni będzie rozbawiał kielecką publiczność 13 grudnia w Wojewódzkim Domu Kultury.  Zapewne wieczór na długo zapadnie widzom w pamięć gdyż ten kabaret to przyjemne dźwięki, wspaniałe widowisko audio - wizualne, kolorowe stroje i scenografia.

Paranienormalni pochodzą z Jeleniej Góry. Powstali pod koniec roku 2004, rok później  zadebiutowali ze swoim programem na konkursie Paka 2005 i od razu zaszli daleko. W swoich programach pojawia się dużo muzyki zarówno z podkładów, jak i tej wykonywanej na żywo przez Igora. Inspiracje czerpią ze środowiska nastolatek (jeden z najsłynniejszych numerów  „Blondynka" ) jak i świata zwierząt. To oni rozpowszechnili takie powiedzonka, jak „hejka", „krejzolka", „ja pikole" i „bez kitu, nie?". W skład kabaretu wchodzą: Igor Kwiatkowski, Robert Motyka, Rafał Kadłucki i Michał Paszczyk

Ostatnio dodane
Inaguracja Opery Wrocławskiej 2020
Inauguracja sezonu artystycznego w Operze Wrocławskiej - znamy szczegóły

Zobacz, jakie wydarzenia czekają nas w nowym sezonie artystycznym 2020/2021.

Kroniki zarazy
Zbliża się premiera serialu internetowego "Kroniki zarazy" [WIDEO]

To produkcja, która powstała na podstawie "Dziennika z czasów zarazy" Magdy Hueckel.

Konkurs Ziaja
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

W przeddzień czegoś większego
W przeddzień czegoś większego

Z Bartoszem Porczykiem - zwycięzcą Przeglądu Piosenki Aktorskiej w 2006 oraz twórcą spektaklu "Smycz", która stała się ważnym wydarzeniem na kulturalnej mapie Wrocławia - o pracy w teatrze i planach na przyszłość rozmawia Marcin Szewczyk.