Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

Aktualności - WOŚP

27. Finał WOŚP w Kielcach - poznaj program wydarzeń

2019-01-09 13:31:40 | Kielce

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 oczywiście także w Kielcach. Wiemy już, jakie gwiazdy zagrają dla mieszkańców i co jeszcze szykują organizatorzy. W tym roku WOŚP zbiera fundusze na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

27. finał WOŚP12-13 stycznia 2019

Jak zwykle, impreza WOŚP odbędzie się w niedzielę na kieleckim Rynku. Odbędą się tam liczne licytacje oraz występy artystyczne. Ciekawe licytacje przewidziane są także w Kieleckim Centrum Kultury. Warto będzie też odwiedzić plac Artystów. 13 stycznia o godz. 20:00 na ostatnim poziomie parkingu Galerii Echo wysłane zostanie tradycyjne Światełko do nieba, w formie pokazu laserowego. Podobne światełko zobaczymy na Rynku.

12 stycznia, w sobotę, impreza odbędzie się w Galerii Echo, gdzie licytacje poprowadzi  prezenter Daniel Wieleba oraz konferansjer Jarosław Bukowski. W programie są m. in. pokaz młodych ratowników Świętokrzyskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, występ gitarzysty Piotra Resteckiego, występ akrobatyczny My Way Pole Dance Studio. Zobaczyć będzie można też Kieleckie Stowarzyszenie Motocyklistów CK Riders, Kielecki Klub Sportowy Karate Kyokushin prowadzony przez braci Kęćko, Świętokrzyski Klub Tańca i Tańca Sportowego Jump, Kielecki Teatr Tańca.

W Galerii Korona, 12 stycznia,  także nie zabraknie atrakcji. Największą będzie koncert zespołu Afromental! Zespół wystąpi tu o godzinie 19:00.

Podczas finału WOŚP warto odwiedzić też Zespół Szkół Społecznych w Kielcach przy ulicy Wesołej 52. W programie, od godziny 9:00 będzie m. in.: śpiewogranie, warsztaty ceramiczne, origami, chemiczne i wykłady. O godzinie 17:00 szkolny finał akcji z licytacją.

MD

źródło: echodnia.eu

fot. materiały WOŚP

Słowa kluczowe: program, koncerty, zespoły, sztaby, 2019
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
WOSP2021
Poznaliśmy pierwsze muzyczne gwiazdy 29. Finału WOŚP w Warszawie

29.Finał WOŚP odbędzie się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia, czyli 10.01.2021 roku.

WOŚP 2020 Warszawa
Czy 29. Finał WOŚP się odbędzie? Trwa rejestracja sztabów

Mimo pandemii koronawirusa trwają przygotowania do finału w 2021 roku.

Wolontariuszki 28. Finału WOŚP
29. Finał WOŚP zagra mimo pandemii. Rusza rejestracja sztabów

Mówiąc krótko - wszyscy w blokach startowych, wszyscy, mimo pandemii, chcą zorganizować kolejny Finał i kolejny raz chcą z nami zagrać - zapowiada Jurek Owsiak.

Polecamy
27. finał WOŚP
Helios gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Sieć kin wspiera 27. Finał WOŚP.

28 wosp plakat
SMS na WOŚP 2020 - numer i treść do wspierania 28. Finału

Zobaczcie, jak wpłacać na WOŚP poprzez wiadomość SMS.

Polecamy
Ostatnio dodane
WOSP2021
Poznaliśmy pierwsze muzyczne gwiazdy 29. Finału WOŚP w Warszawie

29.Finał WOŚP odbędzie się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia, czyli 10.01.2021 roku.

WOŚP 2020 Warszawa
Czy 29. Finał WOŚP się odbędzie? Trwa rejestracja sztabów

Mimo pandemii koronawirusa trwają przygotowania do finału w 2021 roku.

Popularne
I Ty możesz pomóc
I Ty możesz pomóc

Od momentu pierwszej zbiórki Fundacja przeszła prawdziwą metamorfozę, w związku z czym obecnie każdy z wolontariuszy zbierając pieniądze na rzecz Finału musi to robić zgodnie z obowiązującymi zasadami.

XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008
XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008

13 stycznia 2008 roku dopisało wszystko; była piękna pogoda, było mnóstwo imprez towarzyszących w całym kraju, była szalona podróż Jurasa czyli Hel, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Warszawa - to całkiem fajna trasa!

Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę
Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę

Jurek Owsiak to rodowity gdańszczanin. Z wykształcenia witrażysta i psychoterapeuta. Od wielu lat interesuje się muzyką i organizacją koncertów muzycznych (m.in. Letnia zadyma w środku zimy, Jarocin Festival).