Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

Aktualności - WOŚP

27. Finał WOŚP w Kielcach - poznaj program wydarzeń

2019-01-09 13:31:40 | Kielce

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 oczywiście także w Kielcach. Wiemy już, jakie gwiazdy zagrają dla mieszkańców i co jeszcze szykują organizatorzy. W tym roku WOŚP zbiera fundusze na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

27. finał WOŚP12-13 stycznia 2019

Jak zwykle, impreza WOŚP odbędzie się w niedzielę na kieleckim Rynku. Odbędą się tam liczne licytacje oraz występy artystyczne. Ciekawe licytacje przewidziane są także w Kieleckim Centrum Kultury. Warto będzie też odwiedzić plac Artystów. 13 stycznia o godz. 20:00 na ostatnim poziomie parkingu Galerii Echo wysłane zostanie tradycyjne Światełko do nieba, w formie pokazu laserowego. Podobne światełko zobaczymy na Rynku.

12 stycznia, w sobotę, impreza odbędzie się w Galerii Echo, gdzie licytacje poprowadzi  prezenter Daniel Wieleba oraz konferansjer Jarosław Bukowski. W programie są m. in. pokaz młodych ratowników Świętokrzyskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, występ gitarzysty Piotra Resteckiego, występ akrobatyczny My Way Pole Dance Studio. Zobaczyć będzie można też Kieleckie Stowarzyszenie Motocyklistów CK Riders, Kielecki Klub Sportowy Karate Kyokushin prowadzony przez braci Kęćko, Świętokrzyski Klub Tańca i Tańca Sportowego Jump, Kielecki Teatr Tańca.

W Galerii Korona, 12 stycznia,  także nie zabraknie atrakcji. Największą będzie koncert zespołu Afromental! Zespół wystąpi tu o godzinie 19:00.

Podczas finału WOŚP warto odwiedzić też Zespół Szkół Społecznych w Kielcach przy ulicy Wesołej 52. W programie, od godziny 9:00 będzie m. in.: śpiewogranie, warsztaty ceramiczne, origami, chemiczne i wykłady. O godzinie 17:00 szkolny finał akcji z licytacją.

MD

źródło: echodnia.eu

fot. materiały WOŚP

Słowa kluczowe: program, koncerty, zespoły, sztaby, 2019
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Sztab WOŚP we Wrocławiu
Zobacz kulisy pracy w sztabie WOŚP we Wrocławiu [WIDEO]

Tak harcerze z Wrocławia liczyli zebrane pieniądze.

wolontariusze WOŚP 2019
Wolontariusze WOŚP 2019 - zobacz najlepsze zdjęcia! [FOTO]

Oto galeria zdjęć osób, które zbierały pieniądze podczas 27. Finału WOŚP.

WOŚP - 2019 - kwota
27. Finał WOŚP - sukces w cieniu tragedii w Gdańsku

Radość podsumowań przerwała tragiczna wiadomość o ataku na Prezydenta Gdańska.

Polecamy
Zbieramy, zbieramy, zbieramy ...
Zbieramy, zbieramy, zbieramy ...

W tej chwili na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mamy już 32.679.758,00 zł. Cały czas przybywa. Oj się będzie działo.

Fundacja WOŚP ma 18 lat!
Fundacja WOŚP ma 18 lat!

2 marca 2011 roku, Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy świętować będzie 18 lat istnienia.

Ostatnio dodane
Sztab WOŚP we Wrocławiu
Zobacz kulisy pracy w sztabie WOŚP we Wrocławiu [WIDEO]

Tak harcerze z Wrocławia liczyli zebrane pieniądze.

wolontariusze WOŚP 2019
Wolontariusze WOŚP 2019 - zobacz najlepsze zdjęcia! [FOTO]

Oto galeria zdjęć osób, które zbierały pieniądze podczas 27. Finału WOŚP.