Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

WOŚP
27. Finał WOŚP 2019 w Kielcach - program

27. Finał WOŚP 2019 w Kielcach - program

  • 2019-01-13
  • Kielce

Opis

XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2019 - program w Kielcach

Jak zwykle, impreza WOŚP odbędzie się w niedzielę na kieleckim Rynku. Odbędą się tam liczne licytacje oraz występy artystyczne. Ciekawe licytacje przewidziane są także w Kieleckim Centrum Kultury. Warto będzie też odwiedzić plac Artystów. 13 stycznia o godz. 20:00 na ostatnim poziomie parkingu Galerii Echo wysłane zostanie tradycyjne Światełko do nieba, w formie pokazu laserowego. Podobne światełko zobaczymy na Rynku.

12 stycznia, w sobotę, impreza odbędzie się w Galerii Echo, gdzie licytacje poprowadzi  prezenter Daniel Wieleba oraz konferansjer Jarosław Bukowski. W programie są m. in. pokaz młodych ratowników Świętokrzyskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, występ gitarzysty Piotra Resteckiego, występ akrobatyczny My Way Pole Dance Studio. Zobaczyć będzie można też Kieleckie Stowarzyszenie Motocyklistów CK Riders, Kielecki Klub Sportowy Karate Kyokushin prowadzony przez braci Kęćko, Świętokrzyski Klub Tańca i Tańca Sportowego Jump, Kielecki Teatr Tańca.

W Galerii Korona, 12 stycznia,  także nie zabraknie atrakcji. Największą będzie koncert zespołu Afromental! Zespół wystąpi tu o godzinie 19:00.

Podczas finału WOŚP warto odwiedzić też Zespół Szkół Społecznych w Kielcach przy ulicy Wesołej 52. W programie, od godziny 9:00 będzie m. in.: śpiewogranie, warsztaty ceramiczne, origami, chemiczne i wykłady. O godzinie 17:00 szkolny finał akcji z licytacją.

-----
Informacja dla sztabów:
Organizujesz imprezę w ramach WOŚP w 2019 roku? Jesteś szefem lub członkiem sztabu i posiadasz informacje na temat programu WOŚP w Kielcach?
Napisz do nas: wosp@dlastudenta.pl
Opublikujemy program wszystkich wydarzeń w ramach 27. Finału Wielkiej Orkiestry w Kielcach.

Gramy z Wami kolejny rok!

Ostatnio dodane
Sztab WOŚP we Wrocławiu
Zobacz kulisy pracy w sztabie WOŚP we Wrocławiu [WIDEO]

Tak harcerze z Wrocławia liczyli zebrane pieniądze.

wolontariusze WOŚP 2019
Wolontariusze WOŚP 2019 - zobacz najlepsze zdjęcia! [FOTO]

Oto galeria zdjęć osób, które zbierały pieniądze podczas 27. Finału WOŚP.