Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

WOŚP
WOŚP w Teatrze Kubuś

WOŚP w Teatrze Kubuś

  • 2014-01-12
  • Teatr Lalki i Aktora "Kubuś", Kielce

Opis

Już po raz kolejny Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” włącza się w licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Orkiestra zbiera pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz godnej opieki medycznej seniorów.

Kontynuując zeszłoroczną aukcję roli teatralnej, tym razem wystawiamy na licytacje role Piotrusia Pana i Wendy, bohaterów spektaklu „Super Piotruś Pan”. W niedzielę 12 stycznia w teatrze "Kubuś", podczas przerwy w spektaklu będzie można wylicytować zagranie u boku profesjonalnych aktorów. Występ będzie oczywiście poprzedzony próbami.

Ale to nie wszystko, już w piątek 10 stycznia od godziny 15.00 w Galerii Korona odbędzie się licytacja wielu przedmiotów, a wśród nich unikatowy obraz, który powstał w Teatrze „Kubuś” w grudniu 2013 roku. Dzieci własnoręcznie przyklejały i przywiązywały niepotrzebne buty i tak powstał trójwymiarowy obraz nazwany „Szafa Kopciuszka”. Ciężko będzie nam się z nim rozstać, ale na tak szczytny cel – warto!

Zapraszamy w niedzielę na godzinę 11.00 do „Kubusia” i w piątek od godziny 15.00 do Galerii Korona.

Ostatnio dodane
37 respiratorÃłw od WOŚP
WOŚP kupuje respiratory dla polskich szpitali

Urządzenia trafią do szpitali w całej Polsce z tzw. II linii walki z epidemią, a więc szpitali postawionych przez wojewodów w stan podwyższonej gotowości.

Fundacja WOŚP a koronawirus
Akcja Fundacji WOŚP w obliczu walki z koronawirusem

Wszystkie ręce na pokład! To hasło, nawiązujące bezpośrednio do ostatniego Finału WOŚP, aktualne jest również teraz.