Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

"Dzieci z rodzicami śmiechem i brawami witały kolejne niefortunne upadki i wpadki małego koziołka, który objechał cały świat w poszukiwaniu Pacanowa, gdzie "kozy kują". Przed widownią pojawiały się Chiny, Indie, Dziki Zachód, potem Praga, Berlin i Nowy Jork. Dynamiczne, niezwykle barwne i rozśpiewane widowisko nie pozwoliło dzieciom się nudzić. Fantastycznie rozegrana została scenografia. Kilka prostych krzeseł, stół, a do tego plansze, które były tłem kolejnych krajobrazów i dzięki drobnym przesunięciom robionym przez aktoróww trakcie piosenek całkowicie zmieniał się obraz sceny." [Joanna Gergont - "Gazeta Wyborcza" 10 IX 2007]

Kiedy i gdzie grają

Gdzie aktualnie grają w teatrze spektakl Przygody Koziołka Matołka (Teatr Lalki i Aktora "Kubuś", Kielce). Sprawdź seanse.
  • Teatr Lalki i Aktora \"Kubuś\", ul. Duża 9, Kielce
    wtorek, 23 stycznia: 09:00, 11:00
    środa, 24 stycznia: 09:00, 11:00
    czwartek, 25 stycznia: 09:00, 11:00
    niedziela, 21 stycznia: 11:00 (ZABAWA_KARNAWAlO)

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Przygody Koziołka Matołka.

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Przygody Koziołka Matołka (Teatr Lalki i Aktora "Kubuś", Kielce).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Przygody Koziołka Matołka (Teatr Lalki i Aktora "Kubuś", Kielce).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Przygody Koziołka Matołka (Teatr Lalki i Aktora "Kubuś", Kielce).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Przygody Koziołka Matołka (Teatr Lalki i Aktora "Kubuś", Kielce).
Premiery teatralne
Ostatnio czytane
O Klacie słów kilka
O Klacie słów kilka

5 kwietnia odbędzie się premiera studencka "Sprawy Dantona" w reżyserii Jana Klaty. Przyjrzyjmy się bliżej tej niewątpliwie interesującej postaci środowiska teatralnego.

Pierwsza w Polsce szkoła dramaturgii!
Pierwsza w Polsce szkoła dramaturgii!

Rusza pierwsza w Polsce profesjonalna szkoła dramaturgii. Propozycja skierowana jest do przyszłych autorów teatralnych oraz studentów, którzy chcą poszerzyć swoją znajomość dramaturgii, umiejętność konstruowania opowieści, budowania postaci i języka scenicznego.

Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!