Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

"Dzieci z rodzicami śmiechem i brawami witały kolejne niefortunne upadki i wpadki małego koziołka, który objechał cały świat w poszukiwaniu Pacanowa, gdzie "kozy kują". Przed widownią pojawiały się Chiny, Indie, Dziki Zachód, potem Praga, Berlin i Nowy Jork. Dynamiczne, niezwykle barwne i rozśpiewane widowisko nie pozwoliło dzieciom się nudzić. Fantastycznie rozegrana została scenografia. Kilka prostych krzeseł, stół, a do tego plansze, które były tłem kolejnych krajobrazów i dzięki drobnym przesunięciom robionym przez aktoróww trakcie piosenek całkowicie zmieniał się obraz sceny." [Joanna Gergont - "Gazeta Wyborcza" 10 IX 2007]

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Przygody Koziołka Matołka.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Przygody Koziołka Matołka (Teatr Lalki i Aktora "Kubuś", Kielce).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Przygody Koziołka Matołka (Teatr Lalki i Aktora "Kubuś", Kielce).

Obsada i twórcy spektaklu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie spektaklu Przygody Koziołka Matołka (Teatr Lalki i Aktora "Kubuś", Kielce).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Przygody Koziołka Matołka (Teatr Lalki i Aktora "Kubuś", Kielce).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Przygody Koziołka Matołka (Teatr Lalki i Aktora "Kubuś", Kielce).
Ostatnio czytane
"Pieśń o Ziemi" - premiera w KCK
"Pieśń o Ziemi" - premiera w KCK Kielce

24 kwietnia Scena Autorska STUDIO Kieleckiego Centrum Kultury zaprasza na kolejną premierę – "Pieśń o Ziemi" – autorstwa Henryka Jachimowskiego z muzyką Marka Tercza.

Ponadczasowy spektakl w Kielcach
Ponadczasowy spektakl w Kielcach Kielce

Powieść Dołęgi-Mostowicza to doskonały pamflet na władzę, ale też i doskonała instrukcja obsługi, jak wyjść z długich kolejek urzędu pracy i wdrapać się na szczyt władzy.

Kupony i kody rabatowe
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

O nich się mówi