Koncert
Wolne Media, Wolni Ludzie - manifestacja w KIelcach

Wolne Media, Wolni Ludzie - manifestacja w KIelcach

  • 2021-08-10
  • Kielce

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 26.

fot. Emilia Pajączkowska

Opis

Rządzący Polską reżim planuje kolejny krok w kierunku likwidacji wolnych mediów. Po przekształceniu TVP i PR w partyjne tuby propagandowe, skorumpowaniu właściciela Polsatu i przejęciu przez państwowy koncern prasy regionalnej, PiS zamierza przejąć TVN24 oraz ograniczyć lub kompletnie zlikwidować niezależne obywatelskie media . TVN24 to ostatnia masowa stacja telewizyjna niezależna od rządzących. Natomiast niezależne obywatelskie i wolne media docierają do setek tysięcy ludzi, młodych ludzi, do których Pis nie ma możliwości dotrzeć dzięki działaniom niezależnych reporterów.

Nie wolno do tego dopuścić.
 
ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Wolne Media, Wolni Ludzie - manifestacja w KIelcach"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Kielce, koncerty Kielce na dziś, koncerty Kielce jutro, koncerty Kielce w tym tygodniu, koncerty Kielce na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Razem dla Ukrainy płyta
Ruszyła sprzedaż albumu-cegiełki "Razem dla Ukrainy"

Jakie piosenki znalazły się w tym wydaniu?

Front Line Assembly i Die Krupps wracają na koncerty do Polski [WIDEO]

Supportem na koncertach będzie Tension Control.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!