Informacje, newsy
 Świętokrzyski Festiwal Piwa 2023 (18+)

Świętokrzyski Festiwal Piwa 2023 (18+)

  • 2023-05-05
  • Kielce

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 19.

fot. Ola Parkita

Opis

Dla miłośników piwa i nie tylko

Takiego wydarzenia w Kielcach jeszcze nie było! W dniach 5 -7 maja na kieleckim rynku pojawi się kilkanaście browarów rzemieślniczych z różnych części kraju, a każdy z nich będzie serwował swoje najlepsze piwa.

Jeżeli jesteś fanem złotego trunku, to Świętokrzyski Festiwal Piwa będzie wyjątkową okazją, by w jednym miejscu móc skosztować wszystkich stylów piwnych oraz poznać najnowsze trendy w browarnictwie. Na stoiskach będziesz mógł porozmawiać z browarnikami i z pierwszej ręki zasięgnąć ciekawostek na temat każdego piwa!

Dla dzieci

Pomyśleliśmy również o najmłodszych – specjalnie dla nich przygotowana będzie strefa animacji – gdzie pod czujnym okiem animatorów, dzieci będą mogły oddać się beztroskiej zabawie.

Muzyka na żywo

Nie zabraknie też muzyki na żywo, która umili czas spędzony na festiwalu. Zadba o to Dj Cpt. Sparky – jego styl nierozłącznie jest związany z płytami winylowymi i podczas festiwalu uraczy nas muzyką Polish Funk w najlepszym wydaniu. Dj. Sparky to stały bywalec Browaru Bałtów, gdzie w każdą sobotę stoi za konsoletą i na żywo gra z płyt winylowych.

Dla smakoszy

Jak maj i piwo to oczywiście nie może obejść się bez pysznego jedzenia! Zadbaliśmy również o strefę gastronomiczną. Miłośnicy street foodu będą mile zaskoczeni różnorodnością dań. O podniebienia festiwalowiczów zadbają najlepsi food truckerzy!

ip

Ostatnio dodane
Essentials of Modern Marketing - Poland Edition
Komunikacja marketingowa MediaMarkt w podręczniku Philipa Kotlera o biznesie

Innowacyjne pomysły firmy mogą dzięki temu stać się inspiracją dla młodych marketingowców.

Przemysław Czarnek został ukarany przez Komisję Etyki Poselskiej
Przemysław Czarnek został ukarany przez Komisję Etyki Poselskiej

Minister edukacji i nauki otrzymał naganę.