Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

Aktualności - WOŚP

Kino WDK dla WOŚP

2010-01-08 11:38:11 | Kielce

 Kino Wojewódzkiego Domu Kultury wraz z Fundacją Film Polski zaprasza na specjalny pokaz filmu "Jeszcze nie wieczór" Jacka Bławuta. Pokaz filmu odbędzie się w niedzielę 10 stycznia o godz.16:00. Bilet wstępu będzie stanowić czerwone serduszko WOŚP, zakupione przed seansem od wolontariuszy WOŚP, za cenę nie mniejszą niż 5 zł. Cały dochód z seansu zostanie przekazany na rzecz WOŚP.

"Jeszcze nie wieczór" -, reż. Jacek Bławut, obyczajowy, Polska, 2008, 96 min.
Do Domu Aktora w Skolimowie przyjeżdża na rekonwalescencję gwiazdor kina i teatru Jerzy (Jan Nowicki). Przybycie niepoprawnego ekscentryka zakłóca ustabilizowane życie mieszkańców, tym bardziej, że Jerzy namawia ich do wspólnego wystawienia "Fausta" J. W. Goethego. Równocześnie flirtuje z Małgorzatą - zmysłową pracownicą ośrodka (Sonia Bohosiewicz). "Jeszcze nie wieczór" to film o miłości, przemijaniu i aktorach - ich ekscentryczności, marzeniach zagrania jeszcze jednej, może ostatniej, wielkiej roli. W obsadzie - obok Jana Nowickiego i Sonii Bohosiewicz (laureatka Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego i ORŁA 2008 w kategorii "Odkrycie Roku") - pojawiają się wybitne osobowości polskiego kina i teatru, między innymi - Danuta Szaflarska, Irena Kwiatkowska, Nina Andrycz, Beata Tyszkiewicz, Ewa Krasnodębska, Roman Kłosowski, Wieńczysław Gliński oraz Antoni Pawlicki - jeden z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia ("Katyń", "Z odzysku", "Drzazgi"). Film mówi o pięknie starości, opowiada o tym, że może to być cudowny okres w życiu. Reżyser żartuje, że jego marzeniem jest, aby młodzi ludzie po projekcji "Jeszcze nie wieczór" chcieli się od razu.

10 stycznia 2010 godz.16:00
Kino Wojewódzkiego Domu Kultury
ul. ks. Piotra Ściegiennego 2

ip

Słowa kluczowe: jeszcze nie wieczór film kielce wdk kino
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
WOÅšP 2018
26. Finał WOŚP - padł nowy rekord!

Padł kolejny rekord podczas 26. Finału WOŚP!

26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota
26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota

Zobaczcie ile wynosi obecnie zdeklarowana kwota 26. Finału WOŚP!

WOÅšP wolontariusze
Wolontariusze WOŚP 2018 - zobacz, jak pracowali i jak wyglądali [ZDJĘCIA]

Oto cisi bohaterowie kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Polecamy
Felix Baumgartner zagra z WOŚP [AUKCJA]
Felix Baumgartner zagra z WOŚP [AUKCJA]

Wygraj przejażdżkę samochodem u boku Felixa Baumgartnera "człowieka który spadł z kosmosu".

Pierwsza licytacja 21. Finału WOŚP
Pierwsza licytacja 21. Finału WOŚP

Tradycyjnie pierwszą aukcją wystawioną na rzecz kolejnego Finału Orkiestry jest przejazd ulicą Karową w Warszawie w czasie najbliższego, jubileuszowego 50. Rajdu Barbórka.

Ostatnio dodane
WOÅšP 2018
26. Finał WOŚP - padł nowy rekord!

Padł kolejny rekord podczas 26. Finału WOŚP!

26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota
26. Finał WOŚP - zdeklarowana kwota

Zobaczcie ile wynosi obecnie zdeklarowana kwota 26. Finału WOŚP!

Kupony i kody rabatowe